Regisztráció
    Üdvözöljük Regisztrációs oldalunkon!

Ezen az oldalon lehetősége van arra, hogy regisztráljon, s így kényelmesen és eredményesen használhassa oldalunkat!
Regisztráció iskolaigazgatóknak (általános iskoláknak)
Ha Ön egy általános iskola vezetője, és szeretné, ha az Ön által képviselt intézmény is felkerüljön az oldalra, hogy annak minden előnyét, jellemzőjét az érdeklődők bármikor megtekinthessék, akkor Önnek itt kell regisztrálnia!

Regisztráció szülőknek, diákoknak, iskolakeresőknek
Kérjük, itt regisztráljon, ha Ön szülő, diák (látogató, iskolakereső);
Regisztráció után kényelmesen és eredményesen tudja majd használni az oldal szolgáltatásait! Lehetősége lesz például a megtekintett iskolák közül összeválogatni kedvenceit, s azokat a későbbiekben keresgélés nélkül, egy kattintással egyszerűen megtekintheti... vagy akár a fórumon kersztül is érdeklődhet az iskoláról más ide látogatóktól, vagy közvetlenül az iskolától!